O nás


🎲Děkujeme, že jste zabrouzdali na stránky Old Dawg! 🐾

Nejsme jen vydavatelství, ale především rodina, která sdílí lásku k deskovým hrám a nezapomenutelným chvílím, které u nich zažíváme. Naše hry nejsou jen o hýbání figurkami a braní štychů, jsou o budování přátelství a epických konverzacích. 

Naší misí je poskládat pro vás opravdu delikátní výběr her napříč rozmanitými herními kategoriemi, mechanikami, spektrem komplexity i počtem hráčů. Velmi dobře totiž víme, že pro každou herní skupinku, příležitost, dostupný čas i náladu je vhodný jiný titul. Zkrátka chceme, abyste vždy měli po ruce to správnou hru, ať už hrajete kdykoli a s kýmkoli!

Představte si živou domácnost plnou sportovních zápasů, smíchu, výletů do přírody a samozřejmě těch úžasně chaotických soubojů u stolu. U kormidla jsou (nebo si to ještě stále myslí) Martin a Maruška, zdárně jim šlapou na paty Ríša, Artie a Mári, kteří však dokazují, že věk je jen číslo, jde-li o přelstění soupeřů a záměrné škození.

Ale počkejte, to ještě není vše! Naše veselá smečka by nebyla úplná bez našich dvou chlupatých znalců her - Toma a Chase. Stále si nejsme jistí, jestli se označení "Old Dawg" váže víc k Tomovi nebo jeho dvounohému pánečkovi. 

Tak jako tak, můžeme vám slíbit, že vám nachystáme ty nejvypečenější kousky dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí!